Komesushi

Komesushi – jedzenie na dowóz w Wołominie

W Komesushi oferujemy pyszne dania kuchni japońskiej z dowozem pod wskazany adres. Zapewniamy dowóz jedzenia na terenie Wołomina i w promieniu 15 km. Jedzenie z dostawą do domu lub firmy pozwoli Ci cieszyć się wybornym smakiem dań z Dalekiego Wschodu. My zadbamy o to, aby posiłek został dostarczony na czas i spełnił wszystkie oczekiwania.

Zamówienie w Komesushi można złożyć korzystając z naszego systemu zamówień online lub telefonicznie. Zachęcamy także do sprawdzenia zakładki z najczęściej zamawianymi daniami oraz naszymi zestawami. Oferujemy trzy opcje, które składają się z różnych rolek, a także zupy lub wybranej sałatki. Możesz więc skomponować swój własny lunch

Komesushi menu – jedzenie na wynos lub z dostawą w Wołominie

W naszym menu znajdziesz przede wszystkim smaczne sushi:

  • futomaki,
  • futomaki pieczone,
  • uramaki califoria,
  • hosomaki,
  • nigiri,
  • uramaki gold,
  • futomaki tamago,
  • futomaki w tempurze,
  • futomaki gold,
  • rolki bez ryżu.

Korzystamy wyłącznie ze świeżych i sprawdzonych produktów najwyższej jakości. Zamawiając dania w Komesushi w Wołominie masz pewność, że otrzymasz pyszny i świeży posiłek.

Azjatyckie jedzenie z dostawą – Wołomin i okolice

Przygotowywane przez nas azjatyckie jedzenie w Wołominie to także aromatyczne i wyraziste zupy, takie jak Miso Shiru, Tom Yam Gong czy Tom Kha Gai. Pełne niesamowitych smaków, które przeniosą Cię wprost do Azji. Możesz zamówić u nas także dania z woka, takie jak m.in. makaron Undon czy Pad Thai.

Wszystkie potrawy są przyrządzane przez doświadczonego Szefa Kuchni, który doskonale wie, jak zachwycić naszych Gości. Skorzystaj z przygotowanych przez nas promocji na najpopularniejsze dania. Zapraszamy do sprawdzenia pełnego menu Komesushi oraz składania zamówień.

Pyszne jedzenie z dostawą – Wołomin

Jeśli chcesz poczuć niepowtarzalny klimat Japonii, ale nie masz czasu na odwiedzenie naszej restauracji, skorzystaj z możliwości zamówienia jedzenia na dowóz w Wołominie. Przygotujemy dla Ciebie wybrane danie oraz dostarczymy je pod wskazany adres. Zamówienia realizujemy na terenie Wołomina i w promieniu 15 km. Dowozimy zamówienia m.in. do Zielonki, Kobyłki i Radzymina. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu Komesushi oraz składania zamówień. Jesteśmy czynni od poniedziałku do niedzieli od 12:00 do 22:00. Każdego dnia czekamy na Twoje zamówienia, aby dostarczyć Ci pyszne oraz świeże dania.

Zapraszamy do składania zamówień online lub telefonicznie!

KONTAKT